Registrovaní / Registered

zpět

NERIUS, Steffi GER

Počet fotografií: 21

SVĚT. ATLET. FINÁLE (WORLD ATHLETICS FINAL) Thessaloniki 12.-13.9.2009 - hod oštěpem - mistryně světa z Berlína NERIUS, Steffi  GER skončila v Soluni na 3. místě výkonem 62.59 m.

09_WAF_1031

SVĚT. ATLET. FINÁLE    (WORLD ATHLETICS FINAL) Stuttgart 13.-14.9.2008 - hod oštěpem - NERIUS, Steffi  GER obsadila výkonem 62.78 m třetí místo.

08SAF_0374

JABLONECKÝ OŠTĚP - 5.9.2008 - hod oštěpem - cedule se jmény závodnic seřazené dle aktuálního pořadí - dobrý pořadatelský nápad, který divákům dával dobrý přehled o aktuálním pořadí v soutěži - žádná ze závodnic nepřekonala hranici 65 m -zvítězila ABAKUMOVA, Mariya  RUS 64.95 m - druhá ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE 64.69 m - třetí NERIUS, Steffi  GER 62.99 m - čtvrtá OBERGFÖLL, Christina  GER 62.78 m.

08JNOST_0507

JABLONECKÝ OŠTĚP - 5.9.2008 - hod oštěpem - elitní oštěpařky při závěrečném focení - dole zleva - KLIMEŠOVÁ, Jarmila  CZE - CHILLA, Mercedes  ESP - MADEJCZYK, Barbara, POL - nahoře zleva - ABAKUMOVA, Mariya  RUS - NERIUS, Steffi  GER - SZABÓ, Nikolett  HUN - TILEA-MOLDOVAN, Felicia  ROM - SAYERS, Goldie Katherine  GBR - OBERGFÖLL, Christina  GER - ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE.

08JNOST_0498

JABLONECKÝ OŠTĚP - 5.9.2008 - hod oštěpem - trojice nejlepších - zleva třetí - NERIUS, Steffi  GER 62.99 m - vítězná ABAKUMOVA, Mariya  RUS 64.95 m - druhá ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE 64.69 m.

08JNOST_0492

JABLONECKÝ OŠTĚP - 5.9.2008 - hod oštěpem - NERIUS, Steffi  GER vybojovala výkonem 62.99 m třetí místo. Určitě mohla být spokojená.

08JNOST_0327

08JNOST_0297

ZLATÁ TRETRA - 12.6.2008 - hod oštěpem - NERIUS, Steffi  GER skončila na 3. místě výkonem 65.71 m SB.

08ZT_1586

OSAKA29_-218

OSAKA29_-271

OSAKA29_-273

OSAKA29_-276

MS OSAKA 29.08.07 - hod oštěpem kvalifikace - NERIUS, Steffi  GER překonala kvalifikační limit 61 m na druhý pokus 61.89 m. Se svým výkonem rozhodně spokojená nebyla. Problémy měla hlavně s rozběhem. Výraz tváře mluví za vše.

OSAKA29_-277

MS OSAKA 31.08.07 - hod oštěpem finále - NERIUS, Steffi  GER - 3. místo 64.42 m.

PC6V0280

MS OSAKA 31.08.07 - hod oštěpem finále - NERIUS, Steffi  GER - 3. místo 64.42 m.Gesto a výraz tváře, který není třeba komentovat.

PC6V0285

MS OSAKA 31.08.07 - - NERIUS, Steffi  GER - OBERGFÖLL, Christina  GER

PC6V0481

OSAKA01_701

MS OSAKA 01.09.07 - hod oštěpem - tři nejlepší světové oštěpařky současnosti - uprostřed mistryně světa ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE - vlevo druhá OBERGFÖLL, Christina  GER - vpravo třetí NERIUS, Steffi  GER.

OSAKA01_707

Světové atletické finále Stuttgart 06 - hod  oštěpem - i v tomto závodě porazila Barbora Špotáková mistrini Evropy Steffi NERIUS GER, navíc v českém rekordu 66.21 m.