Registrovaní / Registered

zpět

noh

Počet fotografií: 209

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - 1500 m - desetiboj plný zvratu - desetiboj s mnoha výpadky favoritů - desetiboj napínavý až do konce - tak by se dalo charakterizovat dvoudenní klání nejvšestranějších atletů světa. Na snímku závodníci na startu 1500 m - zprava 8 BARRAS, Romain  FRA -  673 ZSIVOCZKY, Attila  HUN - 1 ŠEBRLE, Roman  CZE - 612 ABELE, Arthur  GER - 2 SMITH, Maurice  JAM.

OSAKA01_1018

EP superliga Mnichov 07 - Keita, Naman FRA,doběhl na 3. místě 48.90 SB. Nohy - tretry - start

EPM_ 105

EP SUPERLIGA Mnichov 07 - nohy - tretry

EPM_ 790

EP superliga Mnichov 07 - vítězný pohár u nohou ruských žen.

EPM_ 1125

ISTAF meeting - GOLDEN LEAGUE 06  Berlin - OLYMPIJSKÝ STADION - hod diskem - Věra CECHLOVÁ obsadila  6. místo 60.85 m. Kinogram jednoho jejího pokusu - snímek č. 1/7.

EM120806 138

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 5000 m - souboj Meseret DEFAR ETH  a Tirunesh DIBABA (na snímku) byl ozdobou nejednoho vrcholného závodu v r. 2006. Ve Stuttgartu zvítězila na 5 km DIBABA o pouhou 1 setinu sekundy (16:04,77). Na trati 3 km si pořadí prohodily.

Stuttgart_ 436

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 5000 m - souboj Meseret DEFAR ETH (na snímku) a Tirunesh DIBABA  byl ozdobou nejednoho vrcholného závodu v r. 2006. Ve Stuttgartu zvítězila na 5 km DIBABA o pouhou 1 setinu sekundy (16:04,77). Na trati 3 km si pořadí prohodily.

Stuttgart_ 432

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 5000 m - souboj Meseret DEFAR ETH (vlevo) a Tirunesh DIBABA (vpravo) byl ozdobou nejednoho vrcholného závodu v r. 2006. Ve Stuttgartu zvítězila na 5 km DIBABA o pouhou 1 setinu sekundy (16:04,77). Na trati 3 km si pořadí prohodily.