Registrovaní / Registered

zpět

vedr

Počet fotografií: 37

MS juniorů  Bydgoszcz  PL  -  8.-13.7.2008 (12th IAAF JUNIOR WORLD CHAMPIONSHIPS ) - hod kladivem - ŠAFRÁNKOVÁ, Kateřina  CZE vybojovala po ne právě vydařené kvalifikaci ve finále stříbrnou medaili. Na snímku se chrání před rozmary počasí. Velké vedro často střídaly průtrže mračen. Déšť se spustil i v průběhu finále.

08BYDG_2799

A OSTATNÍ  AKCE - MS v krosu - St. Etienne - St. Galmier - 19.-20.3.2005 - 150-ti členné startovní pole mužů při překonávání jednoho z malých kopečků na trati. Trať vedla po dostihovém závodišti a byla rovinatá, přesto obtížná s řadou úmělých překážek. Délka 1 okruhu byla 1950 m, převýšení pouze 5 m. Po oba dny bylo velké vedro. Nezvyklé na tuto dobu. V sobotu 27 st. a v neděli 25 st. Přišlo mnoho diváků. V neděli 25 000.

ETIENNE_ 509

A OSTATNÍ  AKCE - MS v krosu - St. Etinne - St. Galmier - 19.-20.3.2005 - start jedné z kategorií. Běžci na trati na dostihovém závodišti. V pozadí krásné panorama městečka St. Galmier. Trať vedla po dostihovém závodišti a byla rovinatá, přesto obtížná s řadou úmělých překážek. Délka 1 okruhu byla 1950 m, převýšení pouze 5 m. Po oba dny bylo velké vedro. Nezvyklé na tuto dobu. V sobotu 27 st. a v neděli 25 st. Přišlo mnoho diváků. V neděli 25 000.

ETIENNE_ 333

MS OSAKA 01.09.07 - 50 km chůze - KUCMIN, Anton  SVK byl jedním z těch, kteří podlehli obrovskému vedru a vlhku v Japonsku. Závod nedokonči a skončil v rukou zdravotníků.

OSAKA01_8

OSAKA01_13

MS OSAKA 01.09.07 - doslova "vražebné" klimatické podmínky - velké vedro přes 30 st, spolu s vysokou vlhkostí způsobily kolaps řady závodníků.

OSAKA01_144

MS OSAKA 01.09.07 - 50 km chůze - DEAKES, Nathan  AUS prochází první cílem nesmírně těžkého závodu - vedro kolem 30 st. - vysoká vlhkost - čas 3.43.53 SB.

OSAKA01_176

OSAKA01_181

MS OSAKA 01.09.07 - 50 km chůze - 201 DEAKES, Nathan  AUS - vítěz nesmírně těžkého závodu - vedro kolem 30 st. - vysoká vlhkost - čas 3.43.53 SB blahopřeje třetímu v pořadí 128 SCHWAZER, Alex  ITA 3:44.38.

OSAKA01_196

MS OSAKA 01.09.07 - - desetiboj - skok o tyči - .- ŠEBRLE, Roman  CZE ve specíální chladící vestě, která jeho organismus chrání před přehřátím. Každý volil jiný způsob ochrany před poledním vedrem, které na stadinu panovalo . Někdo pytlík plný ledu, někdo speciální chladící vestu, někomu stačil úkryt ve stínu

OSAKA01_538

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - skok o tyči - KARPOV, Dmitriy  KAZ si chladí hlavu před poledním sluncem a vedrem, které na stadionu panovalo. Každý volil jiný způsob. Někdo pytlík plný ledu, někdo speciální chladící vestu, někomu stačil úkryt ve stínu.

OSAKA01_545

13.5.2007 - PIM maraton.Někteří keňští běžci podlehli vysokému tempu a vedru a do cíle došli pěšky.

PIM07_ 314

13.5.2007 - PIM maraton. Mitei KEN na 32 km ještě běžel. Poté podlehl tempu a vedru a vzdal.