Registrovaní / Registered

zpět

měř

Počet fotografií: 427

MS OSAKA 27.08.07 - diváci na Nagai stadionu, to je kapitola sama pro sebe. Bohužel Japonce atletika moc nezajímá. Ani soutěž typu MISTROVSTVÍ SVĚTA nedokázala zaplnit 50-ti tisícový stadion. Atletické soutěže před poloprázdným hladištěm rozhodně sportu ani výkonům neprospívají. Sporty, oblíbené v Evropě, nemusí mít stejnou oblibu např. v Asii. a nemluvím pouze o atletice. Stačí vzpomenout na loňské MISTROVSTVÍ SVĚTA v KLASICKÝCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍNÁCH, které se konalo v Sapporu. Proti tomu ještě atletika dopadla dobře. V Sapporu kromě zahraničních návštěvníků nebyl nikdo - s trochou nadsázky. Pouze jediný den resp. odpoledne,  byl stadion téměř zaplněn - v sobotu 1.9.. Není to na 9-ti denní vrcholné sportovní klání trochu málo?skok do dálky - doskočiště - atletická dráha - rozhodčí.

OSAKA27_184

OSAKA29_-143

MS OSAKA 29.08.07 - 200 m - RICHARDS, Sanya  USApo neúspěchu v americké kvalifikaci na 400 m, se musela spokojit s poloviční tratí. Ve finále obsadila 5. místo 22.70 sek.

OSAKA29_-144

MS OSAKA 29.08.07 - 200 m rozběhy - RICHARDS, Sanya  USApo neúspěchu v americké kvalifikaci na jejích 400 m, se musela spokojit s poloviční tratí. Ve finále obsadila 5. místo 22.70 sek.

OSAKA29_-145

MS OSAKA 29.08.07 - 200 m rozběhy - RICHARDS, Sanya  USA po neúspěchu v americké kvalifikaci na jejích 400 m, se musela spokojit s poloviční tratí. Ve finále obsadila 5. místo 22.70 sek.Start - startovní bloky.

OSAKA29_-155

MS OSAKA 29.08.07 - 200 m rozběhy - RICHARDS, Sanya  USA po neúspěchu v americké kvalifikaci na jejích 400 m, se musela spokojit s poloviční tratí. Ve finále obsadila 5. místo 22.70 sek.Na snímku představování závodnic před startem.Startovní bloky.

OSAKA29_-158

OSAKA29_-163

MS OSAKA 29.08.07 - hod oštěpem kvalifikace - CHILLA, Mercedes  ESP

OSAKA29_-258

MS OSAKA 29.08.07 - 400 m semifinále - MERRITT, LaShawn  USA - ve finále obsadil 2. místo a získal stříbrnou medaili - 43.96 sek.

OSAKA29-692

MS OSAKA 31.08.07 - skok do dálky - měření vzdáleností probíhá výhradně elektronickými dálkoměry. V Osace dodala měřící systém firma SEIKO. Na snímku rozhodčí s odrazným hrabolem signalizuje místo doskoku závodníka.

OSAKA31_267

MS OSAKA 31.08.07 - desetiboj - skok do dálky - ŠEBRLE, Roman  CZE. Je již téměř tradicí posledních let, že na velkých soutěžích při desetiboji prší. Helsinky, loni Göteborg a nyní Osaka. Při desetibojařské dálce opět sprchlo. Roman ŠEBRLE si utírá hadrem odrazové prkno před svým pokusem 756 cm.

OSAKA31_286

MS OSAKA 31.08.07 - diváci na Nagai stadionu, to je kapitola sama pro sebe. Bohužel Japonce atletika moc nezajímá. Ani soutěž typu MISTROVSTVÍ SVĚTA nedokázala zaplnit 50-ti tisícový stadion. Atletické soutěže před poloprázdným hladištěm rozhodně sportu ani výkonům neprospívají. Sporty, oblíbené v Evropě, nemusí mít stejnou oblibu např. v Asii. a nemluvím pouze o atletice. Stačí vzpomenout na loňské MISTROVSTVÍ SVĚTA v KLASICKÝCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍNÁCH, které se konalo v Sapporu. Proti tomu ještě atletika dopadla dobře. V Sapporu kromě zahraničních návštěvníků nebyl nikdo - s trochou nadsázky. Tento snímek je z dopolední soutěže desetibojařů. Pouze jediný den resp. odpoledne, kdy byl stadion téměř zaplněn, v sobotu 1.9.. Není to na 9-ti denní vrcholné sportovní klání trochu málo?

OSAKA31_374

MS OSAKA 31.08.07 - 800 m semifinále - RIMMER, Michael  GBR daleko před ostatními. Na postup do finále to ale nestačilo. V pozadí vítěz tohoto běhu - BORZAKOVSKIY, Yuriy  RUS.

PC6V0213

MS OSAKA 31.08.07 - 110 m přek.finále - TRAMMELL, Terrence  USA  s americkou vlajkou po doběhu byl se sříbrem za 12.99 spokojen.

PC6V0574

MS OSAKA 31.08.07 - 110 m přek. finále - PAYNE, David  USA  s americkou vlajkou byl s bronzovou medailí a navíc "osobákem" 13.02 více než spokojen.

PC6V0588

PC6V0595

MS OSAKA 01.09.07 - NAGAI stadion v Osace - dějiště MISTROVSTVÍ SVĚTA v ATLETICE 2007.Diváci na Nagai stadionu, to je kapitola sama pro sebe. Bohužel Japonce atletika moc nezajímá. Ani soutěž typu MISTROVSTVÍ SVĚTA nedokázala zaplnit 50-ti tisícový stadion. Atletické soutěže před poloprázdným hladištěm rozhodně sportu ani výkonům neprospívají. Sporty, oblíbené v Evropě, nemusí mít stejnou oblibu např. v Asii. a nemluvím pouze o atletice. Stačí vzpomenout na loňské MISTROVSTVÍ SVĚTA v KLASICKÝCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍNÁCH, které se konalo v Sapporu. Proti tomu ještě atletika dopadla dobře. V Sapporu kromě zahraničních návštěvníků nebyl nikdo - s trochou nadsázky. Pouze jediný den resp. odpoledne byl stadion téměř zaplněn - v sobotu 1.9.. Není to na 9-ti denní vrcholné sportovní klání trochu málo?

OSAKA01_379

MS OSAKA 01.09.07 - štafeta 4x100 m finále - PATTON, Darvis  USA na prvním úseku předává kolík do ruky SPEARMON, Wallace  USA. Americké kvarteto zvítězilo časem 37.78 WL.

OSAKA01_1162

OSAKA01_1163

OSAKA01_1165

MS OSAKA 01.09.07 - diváci na Nagai stadionu, to je kapitola sama pro sebe. Bohužel Japonce atletika moc nezajímá. Ani soutěž typu MISTROVSTVÍ SVĚTA nedokázala zaplnit 50-ti tisícový stadion. Atletické soutěže před poloprázdným hladištěm rozhodně sportu ani výkonům neprospívají. Sporty, oblíbené v Evropě, nemusí mít stejnou oblibu např. v Asii. a nemluvím pouze o atletice. Stačí vzpomenout na loňské MISTROVSTVÍ SVĚTA v KLASICKÝCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍNÁCH, které se konalo v Sapporu. Proti tomu ještě atletika dopadla dobře. V Sapporu kromě zahraničních návštěvníků nebyl nikdo - s trochou nadsázky. Tento snímek je ze dne, jediného dne resp. odpoledne, kdy byl stadion téměř zaplněn. Není to na 9-ti denní vrcholné sportovní klání trochu málo?

OSAKA01_1168

MS OSAKA 02.09.07 - 5000 m finále - LAGAT, Bernard  USA oslavuje s americkou vlajkou svoji druhou zlatou medaili. Ve velmi pomalém závodě dokonale uplatnil v závěru svoji mílařskou rychlost a zvítězil 13:45.87.

OSAKA02_85

MS OSAKA 02.09.07 - štafeta 4x400 m žen - vítězná americká štafeta - zleva TROTTER, DeeDee  USA - FELIX, Allyson  USA - RICHARDS, Sanya  USA - WINEBERG, Mary  USA.

OSAKA02_185

MS OSAKA 02.09.07 - štafeta 4x400 m finále žen - RICHARDS, Sanya  USA se raduje z vítězství amerického kvarteta 3.18.55.