Registrovaní / Registered

zpět

medail

Počet fotografií: 333

MS OSAKA 31.08.07 - 110 m přek. finále - PAYNE, David  USA  s americkou vlajkou byl s bronzovou medailí a navíc "osobákem" 13.02 více než spokojen.

PC6V0588

MS OSAKA 01.09.07 - hod oštěpem finále - ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE  při slavnostním ceremoniálu vyhlašování vítězů. Za několik okamžiků převezme zlatou medaili mistryně světa v hodu oštěpem žen.

OSAKA01_645

MS OSAKA 01.09.07 - tradiční postavy japonských dějin , ale i současnosti - GEIŠI - přinášejí medaile pro nejlepší světové oštěpařky. Zlatá patří -  Barboře ŠPOTÁKOVÉ  CZE.

OSAKA01_647

MS OSAKA 01.09.07 - hod oštěpem finále - nová mistryně světa ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE přebírá zlatou medaili  při slavnostním ceremoniálu vyhlašování vítězů.

OSAKA01_673

MS OSAKA 01.09.07 - hod oštěpem finále - nová mistryně světa ŠPOTÁKOVÁ, Barbora  CZE se zlatou medaili krátce po slavnostním ceremoniálu vyhlašování vítězů.

OSAKA01_722

MS OSAKA 01.09.07 - skupina
především etiopských fanoušků velmi hlučně povzbuzovala a oslavovala každé vítězství a medaili svých závodníků.

OSAKA01_902

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - slavnostní certemoniál vyhlášení vítězů - uprostřed nový mistr světa - ŠEBRLE, Roman  CZE 8676 b. - vlevo stříbrný SMITH, Maurice  JAM 8644 NR - vpravo bronzový KARPOV, Dmitriy  KAZ 8586 b. SB. Medaile přinášeji tradiční japonské GEIŠI.

OSAKA01_1192

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů - nový mistr světa ŠEBRLE, Roman  CZE přebírá zlatou medaili.

OSAKA01_1205

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů - nový mistr světa ŠEBRLE, Roman  CZE líbá zlatou medaili.

OSAKA01_1209

MS OSAKA 01.09.07 - desetiboj - slavnostní ceremoniál vyhlášení vítězů - nový mistr světa ŠEBRLE, Roman  CZE si prohlíží zlatou medaili.

OSAKA01_1212

MS OSAKA 02.09.07 - 5000 m finále velmi pomalý a taktický závod. všem "vypálil rybník" mílař Bernard LAGAT USA a získal tak druhou zlatou medaili. Včele   506 ESPAŇA, Jesus  ESP - 340 MOTTRAM, Craig  AUS - 827 BARRIOS, Eugenio  ESP - 768 KIPCHOGE, Eliud  KEN.

OSAKA02_69

MS OSAKA 02.09.07 - 5000 m finále - LAGAT, Bernard  USA oslavuje s americkou vlajkou svoji druhou zlatou medaili. Ve velmi pomalém závodě dokonale uplatnil v závěru svoji mílařskou rychlost a zvítězil 13:45.87.

OSAKA02_85

MS OSAKA 02.09.07 - 800 m finále - šťastný stříbrný medailista s kanadskou vlajkou REED, Gary  CAN.

OSAKA02_106

MS OSAKA 02.09.07 - štafeta 4x400 m finále muži - šťastné kvarteto Plska z vybojování bronzové medaile 3.00.05. - složení PLAWGO, Marek  POL - DABROWSKI, Daniel  POL - MARCINIZSYN, Marcin  POL - KOZLOWSKI, Kacper  POL.

OSAKA02_209

ME v běhu do vrchu - Cauterets (FR) - 8.7.2007 - dvě stříbrné medaile Anny Pichrtové.

MEVR07_ 475

Mem. J. Odložila 13.6.2007 - skok o tyči -stříbrný medailista z ME v Göteborgu Tim Lobinger GER dosáhl 565 cm a skončil druhý.

ODLO07_ 002

ODLO07_ 297

ME Göteborg 2006  - zlatá medaile

EM100806_O 133

ME Göteborg 2006 - zlátá medaile Romana Šebrle.

EM120806 039

13.5.2007 - PIM maraton. Tradiční suvenýr - pamětní medaile pro všechny běžce, kteří závod dokončí.

PIM07_ 250

13.5.2007 - PIM maraton.Pavel Novák obsadil  celkově 10. místo a získal stříbrnou medaili v MČR v maratonu.