Fotogalerie
Akce / meeting
-- Vyberte akci --
16 th ASIAN GAMES 2010 (Asijsk
9.INT. SPRINGERMEETING Dessau
A OSTATNÍ AKCE
ATLETICKÝ MOST 2008 (ATHLET
ATLETIKA PRO DĚTI - Vyšk
B10 - 1.8.2010 - DEN 6 (20th Eu
B10 - 27.7.2010 - DEN 1 (20th Eu
B10 - 28.7.2010 - DEN 2 (20th Eu
B10 - 29.7.2010 - DEN 3 (20th Eu
B10 - 30.7.2010 - DEN 4 (20th Eu
B10 - 31.7.2010 - DEN 5 (20th Eu
B10 - TRÉNINK_ZAHÁJENI - 25.-
DAEGU 2011 - DEN 5 - IAAF
DAEGU 2011 - DEN 4 - IAAF
DAEGU 2011 - DEN 1 - IAAF
DAEGU 2011 - DEN 6 - IAAF
DAEGU 2011 - DEN 7 - IAAF
DAEGU 2011 - DEN 8 - IAAF
DEN 1 - ME družstev - 1. li
DEN 2 - ME družstev - 1. lig
DEN S...Lenkou Masnou
EP Praha 06
EP SUPERLIGA Mnichov 07
EVROPSKÝ POHÁR_Leiria (POR) -
EXTRALIGA - Praha - Julis
GL ISTAF Berlin 06
GL PARIS 06
GL Belgacom BRUSEL /Memoria
GL ISTAF Berlin 09
GL PARIS - AREVA 2009 , Stade de
GL PARIS 07
GÖTZIS víceboje 07
HELSINKY 2012 - DEN 0 (21th E
HELSINKY 2012 - DEN 1 (21th E
HELSINKY 2012 - DEN 2 (21th E
HELSINKY 2012 - DEN 3 (21th E
HELSINKY 2012 - DEN 4 (21th E
HELSINKY 2012 - DEN 5 (21th E
HERCULIS Meeting MONACO - IAAF D
HME PRAHA 2015 - EUROPE
HMS DOHA - 10.3.2010 (IAAF Wo
HMS DOHA - 11.3.2010 (IAAF Wo
HMS DOHA - 12.3.2010 (IAAF Wo
HMS DOHA - 13.3.2010 (IAAF Wo
HMS VALENCIE 9.3.2008
HMS VALENCIE 7.3. 2008
HMS VALENCIE 8.3. 2008
HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ 19.1.
ISTANBUL 2012 (IAAF W
JABLONECKÝ OŠTĚP - 5.9.2
MČR - hala Otakara Jandery - P
MČR Praha - Strahov - 28.6.
MČR Třinec - 17.-18.7.2010 (N
MČR Vyškov DEN 1 (NATION
MČR Vyškov DEN 2 (NATION
MČR Brno - 2.-3.7.2011 (NATIONA
MČR DRUŽSTEV Jablonec n/N - 29
MČR DRUŽSTEV Třebíč - 6.9.2
ME DRUŽSTEV Budapest - 1. li
ME Göteborg 06
ME DRUŽSTEV Stockholm - 18.-19
ME v krosu (SPAR European Cross
MEM. J.ODLOŽILA - Praha - Julis
MEM. J.ODLOŽILA - Praha - Julis
MEM. J.ODLOŽILA - Praha, Straho
Mem. L. Daňka - Turnov 08
MEMORIÁL J. Odložila - 16.6.
MS Berlin 15.-23.8.2009 (12 th
MS JUNIORů Bydgoszcz - 8.-1
MS OSAKA 01.09.07
MS OSAKA 02.09.07
MS OSAKA 25.08.07
MS OSAKA 26.08.07
MS OSAKA 27.08.07
MS OSAKA 28.08.07
MS OSAKA 29.08.07
MS OSAKA 30.08.07
MS OSAKA 31.08.07
MS v krosu BYDGOSZCZ - 28.3
ODLET - ME družstev - 1. li
OH LONDÝN - ZAKONČENÍ (
OH LONDÝN - DEN 0 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 1 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 2 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 3 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 4 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 5 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 6 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 7 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 8 (Olympi
OH LONDÝN - DEN 9 (Olympi
OH LONDÝN - MARATON (Olympi
OSLAVY - ME družstev - 1. li
PARIS 2010 - DEN 1 - EURO
PARIS 2010 - DEN 2 - EURO
PARIS 2010 - DEN 3 - EURO
PIM 2010 - Volkswagen Prague
PIM MARATON - 13.5.2007
PRAŽSKÁ TYČKA 2015 - Praha
SVĚT. ATLET. FINÁLE (WORLD
SVĚT. ATLET. FINÁLE Soluň (W
SVĚT. ATLET. FINÁLE (WORLD ATH
SVĚT. ATLET. FINÁLE (WORLD ATH
Téma...VÝŽIVA, JÍDLO, POTRAV
Téma...VÝŽIVA, JOGURTY...
TNT - FORTUNA KLADNO meeting
VELKÁ CENA Krupka (GRAND
VELKÁ CENA Ústí n/L (GRAND
VW PRAGUE MARATHON (PIM) -
ZLATÁ TRETRA (GOLDEN
ZLATÁ TRETRA Ostrava - (OSTR
ZLATÁ TRETRA Ostrava - (OSTRA
ZLATÁ TRETRA Ostrava - PŘíL
ZLATÁ TRETRA Ostrava - MÍTIN
ZLATÁ TRETRA Ostrava - MÍTIN
ZLATÁ TRETRA - MÍTINK (50th G
ZLATÁ TRETRA Ostrava (Ostra
Sportovci / sportsmen
-- Vyberte sportovce --
ARRON, Christine FRA
BAALA, Mehdi FRA
BALNER, Michal CZE
BARRAS, Romain FRA
BLONSKA, Lyudmila UKR
BOLT, Usain JAM
BUBKA, Sergey UKR
CARTER, Nesta JAM
CECHLOVÁ-POSPÍŠILOVÁ, Věra ...
CLAY, Bryan USA
DIACK, Lamine SEN
DIBABA, Tirunesh ETH
DOBRYNSKA, Nataliya UKR
DUDA, Aleš CZE
DVOŘÁK, Tomáš CZE
FIBINGEROVÁ, Helena CZE
FIŠER, Václav Mgr. CZE
GEVAERT, Kim BEL
JUCK, Alfons SVK
KARPOV, Dmitriy KAZ
KEJVAL, Jiří CZE
KERVITZER, Jan st. CZE
KLAUS, Václav CZE
KLÜFT, Karolina SWE
KOCOUREK, Milan CZE
KOVÁŘ, Jaroslav CZE
KRATOCHVÍLOVÁ, Jarmila CZE
KRAUCHANKA, Andrei BLR
LAMALLE, Adrianna FRA
LERCH, Konrad AUT
LIU, Xiang CHN
MÄCHTIG, Julia GER
MINAH, Jacob GER
MÜLLER, Norman GER
NARTOV, Oleksandr UKR
NIKLAUS, Andre GER
NURMI, Paavo FIN
ÖSER, Jennifer GER
PATERA, Boleslav CZE
POWELL, Asafa JAM
PRůŠA, Pavel CZE
RICHARDS - ROSS, Sanya USA
ROGG, Jacques BEL
ROSOLOVÁ - ŠČERBOVÁ, Denisa ...
RUCKSTUHL, Karin NED
SALADINO, Irving PAN
SCHWARZKOPF, Lilli GER
SKUJYTE, Austra LTU
SMITH, Maurice JAM
SOTHERTON, Kelly GBR
SOTOMAYOR, Javier CUB
SVOBODA, Petr CZE
SYSOYEV, Aleksey RUS
ŠEBRLE, Roman CZE
ŠEBRLOVÁ, Eva
ŠPOTÁKOVÁ, Barbora CZE
THORKILDSEN, Andreas NOR
TONN, Claudia GER
TYMINSKA, Karolina POL
VALERIANCZYK, Aleksander POL
VARHANÍK, Libor PeadDr. CZE
WARINER, Jeremy USA
ZÁTOPEK, Emil CZE
ZÁTOPKOVÁ, Dana CZE
ZELINKA, Jessica CAN
ZSIVOCZKY, Attila HUN
ŽELEZNÝ, Jan CZE
Druhy sportů / sports
-- Vyberte sport --
ATLETIKA
DIVÁCI
OSTATNÍ
STADIONY
Registrovaní / Registered
Přihlašovací jméno / nick:
Heslo / password:
nic nenalezeno
<<-zpět
Copyright © Aleš Gräf |
Sitemap