SVĚT. ATLET. FINÁLE (WORLD ATHLETICS FINAL) Stuttgart - 9.-10.10. 2006

Světové atletické finále Stuttgart 06 - startovní bloky - start - logo závodu

Světové atletické finále Stuttgart 06 - skok do dálky - GLENN, Brianna USA

Světové atletické finále Stuttgart 06 - skok do dály - GLENN, Brianna USA

Stuttgart_ 057

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 800 m

Stuttgart_ 136

Světové atletické finále Stuttgart 06 - skok do dálky - LEBEDEVA, Tatyana RUS, dvojnásobná vítězka - zvítězila ve skoku do dálky 692 cm i v trojskoku 14.82 m.

Stuttgart_ 152

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 3000 m př. - KIPTUM, Jeruto KEN

Stuttgart_ 212

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 3000 m př. - KIPTUM, Jeruto KEN (tretry, dráha).

Stuttgart_ 224

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 3000 m př. - TURAVA, Alesia BLR, vítězka 9:27.08.

Stuttgart_ 227

Stuttgart_ 252

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 3000 m  - včele vítěz BEKELE, Tariku ETH 7:38.98, SONGOK, Isaac Kiprono KE (3.),
KIPCHOGE, Eliud KEN  (7.)

Stuttgart_ 466

Stuttgart_ 468

Světové atletické finále Stuttgart 06 - hod  oštěpem - i v tomto závodě porazila Barbora Špotáková mistrini Evropy Steffi NERIUS GER, navíc v českém rekordu 66.21 m. Na snímku Italka Zahra BANI (6.- 60.54m).

Stuttgart_ 474

Stuttgart_ 491

Světové atletické finále Stuttgart 06 - 100 m - na stovku kraloval jako celou sezónu Asaaf POWELL JAM. Na snímku Marcus BRUNSON USA - ani vynikající čas  10.04 nestačil na lepší než 5. místo.

Stuttgart_ 529

Světové atletické finále Stuttgart 9.-10.9.2006 - 5000 m -  vpravo vítěz Kenenisa BEKELE  ETH kontroluje situaci na světelné tabuli, vlevo jeho bratr Tariku BEKELE.

Stuttgart_2_ 169

Světové atletické finále Stuttgart 9.-10.9.2006 - 5000 m -  mezi vítězem Kenenisou BEKELEM  ETH  a jeho bratrem Tarikem běží s č. 28 FELEKE Cherkos Abreham ETH - celkově doběhl na 3. místě.

Stuttgart_2_ 185

Světové atletické finále Stuttgart 9.-10.9.2006 - 5000 m - poslední kolo - vpravo vítěz Kenenisa BEKELE  ETH, vlevo celkově druhý SOI Cheruiot Edwin KEN.

Stuttgart_2_ 195

Světové atletické finále Stuttgart 9.-10.9.2006 - 5000 m -   vítěz Kenenisa BEKELE  ETH  dokázal zvítězit i v pomalém závodě - čas 13:48.62.

Stuttgart_2_ 209

Světové atletické finále Stuttgart 9.-10.9.2006 - 800 m - zleva vítězka 27 Zulia CALATAYUD  CUB, 71 druhá JEPKOSGEI, Janath KEN - 116 PETLYUK, Tetyana UKR

Stuttgart_2_ 074

Svět.finále Stuttgart 06 - POWELL, Asafa JAM

Stuttgart_ 555

Stuttgart_ 550

Světové atletické finále Stuttgart 06 - LIU, Xiang CHN  na tiskové konferenci po závodě, zvítězil ve vynikajicím čase 12.93 CR.